Süper Konuşma

Superonline İnternet Paket Adı

Süper Konuşma

Detay

Ev Telefonu, Cihaz Kampanyaları: ALO Hizmeti + Kablosuz Ev Telefonu Ayda 11,99 TL

Fiyatlandırma

Süper Konuşma

ALO Hizmeti her yöne 200 dakika ve Superonlinelılar'la ayda 3000 dakika konuşma hediye. 24 ay sabit fiyat. Kablosuz ev telefonu hediye!

Fiyatlar

Kampanya kapsamında sunulan Süper Dakika paketlerinin fiyatları aşağıda mevcuttur. Aşağıdaki aylık paket ücreti fiyatlarına tüm vergiler %18 KDV ve %15 ÖIV dahildir. 
 

Dakika Paket Adı ​Ev Telefonu Aylık Paket Ücretleri
Süper 200 Dakika  ​Sagemcom D182 11,99 TL
Süper 300 Dakika ​Sagemcom D182 15,99 TL
Süper 300 Dakika ​IH 250* 22,99 TL
Süper 600 Dakika   IH 250​* 28,99 TL
Süper 1200 Dakika   IH 250* 44,99 TL

* IH 250 Ev telefonu yalnızca fiber internet hizmeti ile verilmektedir.

Avantajlar

 

 • ​24 ay boyunca Süper Dakika paketlerinden birine kalma sözü ver, ev telefonuna ücretsiz sahip ol!
 • Tüm Turkcell Superonline ses müşterileriyle aylık ek 3000 dakika ücretsiz konuşabilirsin.
 • Ev Numaranı Turkcell Superonline’a taşı, seçtiğin dakika paketi dışında sabit ücret ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.
 • Süper Dakika paketleriyle daha çok konuşup, daha az öde!

 

Şartlar

 

 • ​Kampanya 08 Mart 2013 - 01 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanyadan yeni ve mevcut bütün Turkcell Superonline internet müşterileri, Turkcell Superonline’a sabit telefon numaralarını taşımak veya Turkcell Superonline’dan numara tahsis etmek kapsamında ses hizmeti almaları ve ilgili süper dakika paketine 24 ay taahhüt vermeleri koşuluyla yararlanabilirler. Kampanya kapsamındaki süper dakika paketleri 24 ay taahhütlü olup ev telefon taahhüt kapsamında ücretsizdir.
 • Ev telefonları stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sunulan *Her Yöne Dakika Paketleri; şehir içi, şehirler arası, yurt içi GSM, uluslararası 1. kademe PSTN, 444, üç haneli (1XY) ücretli özel servis numaraları ve diğer alternatif telekom operatörleri yönlerine doğru aramalar için geçerlidir. Ücretlendirme periyodu yurt içi GSM görüşmelerinde 30 saniye diğer yönler için 60 saniyedir. Kampanya kapsamında sunulan ücretli dakika paketimin dakikalarını aşmam durumunda veya her yöne paket kapsamında olmayan yönleri aramam durumunda yeni ALO Hizmeti alan müşteriler için “Konuştukça Öde” tarifesinden, mevcut ALO Hizmetini taşıyarak bu kampanyaya geçiş yapan müşterilerde ise kullanmakta oldukları mevcut ALO tarifelerinden (“Konuştukça Öde” ya da “Her Yöne Sabit Fiyat” ya da “Standart Tarife”) ücretlendirilmektedir. Tüm ALO tarifeleri detaylarına www.superonline.net adresinden ulaşılabilmektedir.
 • Birden fazla internet kampanyası sahibi olunması durumunda farklı kampanyalardan toplamda 3(üç) adet ev telefonu (Gigaset AS180, Sagemcom D160, Sagemcom D182, SwissVoice IH250 ve SwissVoice ePure model cihazlar da dahildir) alınabilir. Bu kampanya kapsamında sunulan paketler arasında geçiş yapılamaz.
 • Taahhüt sürenizden önce ses aboneliğinizi ya da ilgili süper dakika paketi aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda ücretsiz olarak verilen ev telefon bedeli (D182 ev telefonu için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 75 TL, IH250 ev telefonu için tüm vergiler (%18 KDV) dahil 240 TL) ile işbu kampanya taahhütnamesi kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak tarafınıza faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında Damga Vergisi tutarının bir defaya mahsus olmak üzere Turkcell Superonline tarafından tarafıma faturalandırılır.
 • IH 250 Ev telefonu yalnızca fiber internet hizmeti ile verilmektedir.​

Süper konuşma kampanyası Taahhütnamesi​

*ALO (Ev telefonu) Hizmeti kapsamında Turkcell Superonline'dan numara taşıma veya numara tahsis hizmeti alınması gerekmektedir.
**Ev Numar​anı Turkcell Superonline’a taşı, sabit hat ücreti ödeme. Üstelik numaran da değişmesin.​​​​​

Bu pakete geçmek için hemen başvurun, biz sizi arayalım.

TIKLA ARA