Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası

Superonline İnternet Paket Adı

Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası

Detay

VDSL Kampanyaları, Web Paketi Hediye Kampanyaları: 24 Mbps’ye kadar Limitsiz 35 GB VDSL 24 ay ayda sadece 44,90 TL!

Fiyatlandırma

Süper Hızlı İnternet - VDSL Kampanyası

Tüm VDSL paketlerimiz 24 ay sabit fiyat garantisi ile kampanyalı çok özel indirimli fiyatlarla sunulmaktadır. Üstelik kurulum ve aktivasyon taahhüt süresince, modem ise abonelik süresince ücretsiz!

Fiyatlar

 • ​Super Hızlı İnternet - VDSL kampanyası kapsamında sunulan Hız, Kota, AKK, Tarife, Kampanya Fiyat bilgileri aşağıdaki tabloda mevcuttur.
 • Belirtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.Super Hızlı İnternet - VDSL kampanyası kapsamında sunulan Hız, Kota, AKK, Tarife, Kampanya Fiyat bilgileri aşağıdaki tabloda mevcuttur.
 • Beli​rtilen Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
Hız Kota AKK* Tarife Fiyatı TL 24 Ay Taahhütlü

Kampanya Fiyatı TL

24 Mbps’ye kadar Limitsiz 35 GB 76 TL 46,90 TL
24 Mbps’ye kadar Limitsiz 50 GB 80 TL 52,90 TL
24 Mbps’ye kadar Limitsiz 75 GB 84 TL 57,90 TL
24 Mbps’ye kadar Limitsiz ​100 GB 94 TL 62,90 TL
35 Mbps’ye kadar Limitsiz 100 GB​ 95 TL 67,90 TL
50 Mbps’ye kadar Limitsiz ​200 GB 119 TL 82,90 TL
100 Mbps’ye kadar Limitsiz 200 GB​ ​139 TL 97,90 TL
 • *AKK, indirme (download) Adil Kullanım Koşullarını ifade etmektedir.​

Avantajlar

 

 • ​Tüm VDSL paketlerimiz 24 ay sabit fiyat garantisi ile kampanyalı çok özel indirimli fiyatlarla sunulmaktadır.
 • Üstelik kurulum ve aktivasyon taahhüt süresince, modem ise abonelik süresince ücretsiz!

 

Şartlar

 

 • ​Kampanya 05 Ağustos 2016 - 01 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından yeni ve mevcut xDSL müşterileri altyapı uygunluğuna göre VDSL hizmetine 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • VDSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın VDSL2 teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir.
 • Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Bayi’sine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak 10 gün içinde teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline tüm vergiler (%18 KDV) dahil 200 TL modem ücretini son faturaya yansıtır.
 • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler (%18 KDV) dahil 110 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Türk Telekomünikasyon A.Ş. altyapısı üzerinden hali hazırda başka bir işletmeci tarafından xDSL hizmeti alan müşteriler, Turkcell Superonline’ın VDSL kampanyalarından yararlanabilmesi için Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafında çapraz ürün geçişleri uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğum internet erişim hizmetimin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde tarafıma önceki internet servis sağlayıcı tarafından kampanya iptal bedeli yansıtılması halinde, bu bedelin bir kısmının işbu madde koşullarında tarafıma sağlanacağını, bu kapsamda öncelikle söz konusu bedele ilişkin faturayı Turkcell Superonline’a derhal iletmem gerektiğini, bu halde tüm vergiler dahil (%18 KDV, %5 ÖİV) 200 TL'ye kadar olan bedelin, iptal bedeline ilişkin faturanın iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk Turkcell Superonline faturası veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin Turkcell Superonline faturaları üzerinden tarafıma “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında ve dip toplam üzerinden indirim şeklinde sağlanacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler (%18 KDV, %5 ÖİV) dahil 96 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 110 TL kurulum hizmeti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, (varsa) “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Ay içerisindeki veri indirme (download) AKK (Adil Kullanım Koşulları) değeri 24 Mbps'ye kadar limitsiz 35 GB AKK pakette 35 GB’ye, 24 Mbps'ye kadar limitsiz 50 GB AKK pakette 50 GB’ye 24 Mbps'ye kadar limitsiz 75 GB AKK pakette 75 GB’ye, 24 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB AKK pakette 100 GB’ye,35 Mbps’ye kadar limitsiz 100 GB pakette 100 GB’ye, 50 Mbps’ye kadar limitsiz ve 100 Mbps’ye kadar limitsiz paketlerde 200 GB’ye ulaştığında internet download (indirme) hızı 3 Mbps’ye düşürülecektir. Bir sonraki aya girildiğinde, internet download(indirme) hızı tekrar mevcut erişim hızına yükseltilecektir.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler (%18 KDV, %15 ÖİV) dahil 4,99 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
 • Turkcell Superonline yasal sitelerden indirmeyi destekler.
 • Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır.
 • Kampanya kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Turkcell Superonline Abone Merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.
 • Kampanya kapsamında yararlanılan Turkcell TV+ Web Paketi ilk ay ücretsiz olup,1 ay sonunda iptal edilmediği durumda aylık tüm vergiler (%18 KDV) dahil 4,90 TL olarak ücretlendirilecektir. Turkcell TV+ Web Paketi www.turkcelltvplus.com.tr adresine giriş yapılarak kullanılabilir.
 • Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Turkcell Superonline böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Turkcell Superonline, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
 • Varsa Turkcell Superonline diğer katma değerli servisleriniz ve ALO Hizmetiniz ayrıca faturalandırılır.
 • Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0 850 222 0 222 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya www.superonline.net’i ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız​.

Bu pakete geçmek için hemen başvurun, biz sizi arayalım.

TIKLA ARA