Kablosuz TV+ Kampanyası

Superonline İnternet Paket Adı

Kablosuz TV+ Kampanyası

Detay

Kablosuz TV+ geldi, TV keyfi özgürleşti!

Fiyatlandırma

Fiyatlar

​Kablosuz TV+ Paketi ​Marka/Model ​Ödeme Şekli ​24 Ay Taahhütlü Kablosuz TV+ Kampanya Fiyatı*  ​Kablosuz TV+ Kampanya Peşin Fiyatı* ​Kablosuz TV+ Kurulum Bedeli* ​Kablosuz TV+ Kurulum Bedeli Kampanya Fiyatı*
​​ ​Kablosuz TV+ Mevcut Müşteri Paketi Airties / Air 4820​ ​ Faturaya Ek, 24 ay taksitle​ 19,9 TL/Ay​ -​ 75 TL​ 3,125 TL/Ay​
Faturaya Ek, tek seferde ​- 477,6 TL​ ​75 TL 75 TL​
Kablosuz TV+ Yeni Müşteri Paketi​ ​ Airties / Air 4820​ ​​​ ​ Faturaya Ek, 24 ay taksitle​​ 19,9 TL/Ay​​ -​ ​75 TL 24 ay boyunca ücretsiz​
​Faturaya Ek, tek seferde -​ ​477,6 TL​ 75 TL​​ ​Ücretsiz

* Belirtilen fiyatlara tüm vergiler dahildr (% 18 KDV).​

Avantajlar

  • Mevcut faturanıza ek  Kablosuz TV+ fırsatı!
  • Kablosuz TV+; 2 adet cihazdan oluşur. Cihazlardan birisi modeminizin yanında diğeri ise Turkcell TV+ kutunuzun yanında durarak kablosuz iletişim kurarlar. Böylece İnternet modeminiz ve Turkcell TV+ kutunuz arasında kablolama yaptırmadan TV izleme keyfi size kalır.
  • Mevcut ve yeni Turkcell TV+ müşterilerimize özel faturalarına ek Kablosuz TV+  Kampanyası 24 ay taahhüdünüze ayda 19,90 TL taksitle  ya da peşin 477,6 TL!

Şartlar

 

  • ​Kampanya 10.12.2015 tarihi itibariyle sunulmakta olup kampanya kapsamında sunulan ürünler stoklar ile sınırlıdır.
  • Kampanya kapsamında mevcut veya yeni  fiber internet ve Turkcell TV+ abonelik taahhüdü karşılığında müşteriler bu kampanyadan peşin ya da 24 ay taksitle yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
  • Müşterinin birden fazla internet aboneliği olsa dahi müşteri bu kampanya kapsamında toplamda en çok 3 (üç) adet cihaz satın alabilir.
  • Kampanyada  yer alan cihaz/cihazlar ve kurulum bedeline tüm vergiler dâhildir (%18 KDV).
  • Kampanyaya 0212 944 4545 Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri ile Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, yetkili Turkcell Superonline satış noktalarından katılmak mümkündür.

Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.
Cihaz teslimat formu için tıklayınız​.
Taksitli satış taahhütnamesi için tıklayınız​​.

Bu pakete geçmek için hemen başvurun, biz sizi arayalım.

TIKLA ARA