Vestel V Tab 7 LITE III Kampanyası

Superonline İnternet Paket Adı

Vestel V Tab 7 LITE III Kampanyası

Detay

Cihaz Kampanyaları, ADSL Kampanyaları: Benim niye tabletim yok diye üzülme!! Sen de internet faturasına ek, 24 ay taksitle tablet sahibi ol!

Fiyatlandırma

Fiyatlar

​Marka ​Model ​Taahhüt Süresi (Ay) ​Aylık Cihaz Taksiti* ​Toplam Cihaz Bedeli*
​VESTEL ​V Tab 7 LITE III ​24 ​11,90 TL ​285,6 TL

*Fiyatlara tüm vergiler dahildir. ( %18 KDV )

 

Avantajlar

 

 • ​İnternet faturasına taksit imkanı!
 • Kredi kartına ihtiyaç duymadan tablet sahibi olma fırsatı!

 

Şartlar

 

 • ​Kampanya 01.12.2017 tarihine kadar geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni DSL müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline DSL müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla DSL aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) tablet ürünü satın alabilir.
 • Kampanyadan yararlanan DSL müşterilerinin Vestel V Tab 7 LITE III kampanyası kapsamında verilen tablet taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Müşteri, VESTEL V Tab 7 LITE III Kampanyası kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, VESTEL V Tab 7 LITE III Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir. DSL müşterileri kampanyaya 0212 944 4545 Superonline Müşteri Hizmetleri, tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri ve Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarından katılabilir.
 • Hâlihazırda diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.
 • Müşteriler, VESTEL V Tab 7 LITE III Kampanyasına katılmak için Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktalarına www.superonline.net internet adresinden ulaşabilir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu satış noktaları için tıklayınız.
 • Vestel V Tab 7 LITE III Kampanyası Taahhütnamesi​

Sıkça sorulan sorulara ulaşmak için tıklayın.

Daha Fazla Bilgi

​Vestel V Tab 7 LITE III ürün özellikleri:
 

​Marka ​VESTEL
​Model V Tab 7 LITE II​I
​İşletim Sistemi Android™ 5.0, Lolipop​
​İşlemci 1.3 Ghz​ Quad COre
​Ekran 7 " (1024 x 600) IPS​
​Kamera ​Ön: 0.3 MP, 
Arka: 2 MP
​Bellek/ Depolama RAM: 1GB, 
Dahili Hafıza: 8GB​
​Bağlantı ​WiFi
​Boyutlar/Ağırlık 188.5 mm x 108.5 mm x 10.5 mm / 262 gr​
​Batarya (Pil) ​2500 mAh
​Renk ​​Siyah

 

Bu pakete geçmek için hemen başvurun, biz sizi arayalım.

TIKLA ARA